0 položiek za 0 EUR
Výstava vína - VINUM LAUGARICIO
25.11.2013

srdečne Vás pozývame v dňoch 28. – 29. novembra 2013 do areálu trenčianskeho výstaviska, ktorý sa stane dejiskom v poradí už 9. ročníka medzinárodnej výstavy vína, vody a destilátov VINUM LAUGARICIO.

Súčasťou výstavy je aj tento rok súťaž Šampión výstavy VINUM LAUGARICIO, ktorej víťazom budú odovzdané ocenenia na slávnostnom otvorení výstavy 28.11. 2013 o 13.00 h.

Návštevníci budú mať nielen možnosť počas celej výstavy degustovať súťažné vzorky vína a destilátov vo verejnom degustačnom stánku, ale budú môcť tiež vidieť someliérske ukážky a zúčastniť sa odborných prednášok.

 Jedlo prináša pocit šťastia, keď je spojené s vínom, je to pocit blaženosti, o ktorom vieme rozprávať so svojimi priateľmi hodiny. Preto Vám organizátor spoločnosť EXPO CENTER a.s., Trenčín ponúka príjemný kulinársky zážitok v podobe varenia spojeného s vínom. Na výstave odprezentuje svoje kulinárske umenie Zážitková reštaurácia Hotela ELIZABETH****.

 Záštitu nad podujatím prevzal Ľubomír Jahnátek - minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky. Odbornými garantmi výstavy VINUM LAUGARICIO 2013 sú Združenie Malokarpatská vínna cesta, Európsky vinársky rytiersky stav - EVIRS, Zväz vinohradníkov Slovenska, Zväz výrobcov hrozna a vína na Slovensku, Zväz hotelov a reštaurácií SR, Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku, Združenie páleníc na pestovateľské pálenie ovocia na Slovensku, Slovenský zväz záhradkárov a Občianske združenie Vínna cesta Záhorie.


Bližšie informácie o výstave nájdete na www.expocenter.sk

« Späť na zoznam aktualít
© Developed by CommerceLab