0 položiek za 0 EUR

Flor de Sal d’Es Trenc Natural

Výrobca:
Balenie: 180 gramov - Dóza
Popis

Flor De Sal D’Es Trenc- patrí medzi najkvalitnejšiu morskú soľ na svete vďaka unikátnej mikroklíme Baleárskych ostrovov o čom vedeli už aj dávni Rimania. Práve oni tu začali s jej ťažbou/zberom a táto tradícia pretrváva dodnes. Lokalita na juhovýchode Mallorky nebola vybraná náhodne nakoľko sa tu nachádza jedna z najkrajších panenských pláží v tejto oblasti s dĺžkou viac ako 3,5 km. Zber prebieha v mesiacoch Máj – September, kedy podmienky na samotný zber sú najoptimálnejšie. Flor De Sal D’Es Trenc je naozaj neobyčajná soľ, zdravá soľ, ktorá obsahuje viac ako 80 minerálov a stopových prvkov a 20 x viac magnézia ako obyčajná soľ. (Chemické zloženie Calcium 0.07%, Magnesium 1.86%, Sodium 34.11%, Potassium 0.64%, Chlorides 52.3%) Práve preto je vhodná na konzumáciu aj pre ľudí, ktorí majú problémy s vyšším krvným tlakom a trpia srdcovo - cievnymi chorobami. Na druhej strane gurmáni určite ocenia vyváženú chuť morskej soli s jemne sladkastými tónmi a nádhernými kryštálikmi.


Vôňa / Chuť: Morská soľ Natural sa vyznačuje svojou harmonickou chuťou, vysokým obsahom minerálnych látok a magnézia. Chrumkavá konzistencia a jemná sladkosť podčiarkujú vlastnú chuť jedál. Flor de Sal d’Es Trenc je 100% prírodný produkt, čím sa môže farba ako aj konzistencia jedál ľahko formovať.


Kombinácia s jedlom: Takto Flor de Sal môže rozvinúť celú svoju chuť, a preto odporúčame dochucovať jedlá až po varení, na ich finálne dochutenie. Zloženie: morská soľ.


Vyrobené v Španielsku 100% prírodný produkt.
Distribútor:  TRIX M, s.r.o., Nová Lesná 252, 05986 Nová Lesná.
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Zloženie: 100% morská soľ.
Výrobca: Gusto Mundial Baleárides, S.L., Mallorca, Španielsko.

Cena: 9,90 €
ks
Inšpirácie