0 položiek za 0 EUR

O nás

Gourmet Gallery

 

... galéria venovaná (nielen) gurmánom


 Vážené dámy, vážení páni!

Vitajte na stránkach nového e-shopu galérie venovanej (nielen) gurmánom. Spoločnosť Gourmet Gallery, Vám predstavuje širokú škálu olivových ako aj špeciálnych olejov, jedinečné gurmánske morské soli, antipasti a iné delikatesy prvotriednej kvality z celého sveta. Práve kvalita v spojení so zdravým životným štýlom je pre nás kľúčová. Z pohodlia domova máte na dosah veľkú paletu produktov a je len na Vás, čo si z nej vyberiete. Všetko Vám doručíme priamo do Vašej kuchyne. Fantázii sa medze nekladú a v sekcii recepty a tipy nájdete množstvo užitočných rád ako si pripraviť chutné jedlo za niekoľko minút. Nakupovať môžete hneď teraz aj bez registrácie. Registráciou sa  však stávate členom Gourmet Gallery, kde môžete získať množstvo informácií a samozrejme aj načítanie histórie nákupov a iné.

 

História

Gourmet Gallery e-shop bola otvorená len nedávno v roku 2012 s víziou ponúknuť oleje a delikatesy rôzneho druhu z celého sveta. Naše bohaté skúsenosti z oblasti gastronómie siahajú až do roku 1999, kedy sme začali prevádzkovať Penzión Fortuna***  www.penzionfortuna.sk Poprad-Spišská Sobota Restaurant Forum Sabbathae. Počas svojho pôsobenia na trhu reštaurácia získala niekoľko ocenení z odbornej sféry a našla si množstvo priaznivcov z celého Slovenska ako aj zahraničia. Za celé to obdobie sme sa snažili ponúkať našim hosťom len tie najvyberanejšie jedlá pripravované z tých najkvalitnejších surovín. Náročnosť hostí posúvala naše ambície byť jednou z najlepších reštaurácií na Slovensku. Všetky produkty, ktoré ponúkame na tejto stránke, boli otestované a mnohé z nich s pravidelnou obmenou používame v našej kuchyni aj naďalej. Vstúpte aj vy do sveta chutí, vôní a objavte nepoznané.

 

Či ste už cielene vyhľadali našu stránku, alebo náhodne na ňu narazili, sme veľmi potešení, že sme sa stretli. Spoločným menovateľom nášho stretnutia je hľadanie nových možností, ako potešiť naše chuťové poháriky a tým ulahodiť telu aj duši. Môžete sa potešiť kvalitným výberom rôznych lahôdok vybraných bez kompromisu v najvyššej kvalite pre Vás, Vaše rodiny a Vašich hostí. Veľmi radi od Vás prijmeme návrhy na zlepšenie ponuky, služieb a palety produktov ako aj názory a postrehy s ktorými sa budete chcieť podeliť.

 

Týmto Vám prajeme príjemné nakupovanie, prezeranie si zaujímavostí a získavanie inšpirácie na našich stránkach.

 

 Váš team Gourmet Gallery ,

Peter Červeň, MBA

purchasing manager

Radoslav Mick 

sales manager