0 položiek za 0 EUR

Flor de Sal d’Es Trenc de luxe

Výrobca:
Balenie: 5 x 50 gramových dóz
Popis

Flor De Sal D’Es Trenc- patrí medzi najkvalitnejšiu morskú soľ na svete vďaka unikátnej mikroklíme Baleárskych ostrovov o čom vedeli už aj dávni Rimania. Práve oni tu začali s jej ťažbou/zberom a táto tradícia pretrváva dodnes. Lokalita na juhovýchode Mallorky nebola vybraná náhodne nakoľko sa tu nachádza jedna z najkrajších panenských pláží v tejto oblasti s dĺžkou viac ako 3,5 km. Zber prebieha v mesiacoch Máj – September kedy podmienky na samotný zber sú najoptimálnejšie. Flor De Sal D’Es Trenc je naozaj neobyčajná soľ, zdravá soľ, ktorá obsahuje viac ako 80 minerálov a stopových prvkov a 20 x viac magnézia ako obyčajná soľ. (Chemické zloženie Calcium 0.07%, Magnesium 1.86%, Sodium 34.11%, Potassium 0.64%, Chlorides 52.3%) Práve preto je vhodná na konzumáciu aj pre ľudí, ktorí majú problémy s vyšším krvným tlakom a trpia srdcovo - cievnymi chorobami. Na druhej strane gurmáni určite ocenia vyváženú chuť morskej soli s jemne sladkastými tónmi a nádhernými kryštálikmi.


Luxusný set pre pravých gurmánov. Päť druhov variácií výnimočnej morskej soli Flor de Sal d’Es Trenc Rosa, Flor de Sal d’Es Trenc Mediterránea, Flor de Sal d’Es Trenc Olivas, Flor de Sal d’Es Trenc Sri Lanka ako aj Flor de Sal d’Es Trenc Natural v malých samostatných baleniach prezentovaných v sade Luxury Edition. Je to naozajstná päťhviezdičková edícia. Vhodné ako darček na akúkoľvek príležitosť:  veď ako sa hovorí - soľ nad zlato!


 


Vyrobené v Španielsku 100% prírodný produkt.
Distribútor:  TRIX M, s.r.o., Nová Lesná 252, 05986 Nová Lesná.
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Zloženie: 50g Flor de Sal d’Es Trenc Rosa, 50g Flor de Sal d’Es Trenc Mediterránea, 50g Flor de Sal d’Es Trenc Olivas, 50g Flor de Sal d’Es Trenc Sri Lanka ako aj 50g Flor de Sal d’Es Trenc Natural
Výrobca: Gusto Mundial Baleárides, S.L., Mallorca, Španielsko.

Cena: 24,50 €
ks